Győzelem Nagyváradon

2017.09.14. 9:34:00

Nagyváradon játszott felkészülési mérkőzést a Szolnoki Olaj
Egy héttel a Trabzonspor elleni FIBA Europe Cup selejtező első mérkőzése előtt Nagyváradon játszott felkészülési mérkőzést a Szolnoki Olaj. A Vojvoda Dávidot, Kovács Pétert, és Strahinja Milosevicet nélkülöző Olaj 80-75-re nyert Obie Trotter csapata ellen.

Hogy a szolnoki vonatkozást tovább folytassuk, a mérkőzést az Antonio Alexe Arénában rendezték...

A hazaiak indították pontosabban a meccset- számol be róla a romániai klub honlapja. Az első negyedben 20-14-re vezettek a bordó-kékek, ám a második tíz percben már jobbára a hazaiak voltak hátrányban. A félidőt úgy hozták egálra, hogy Trotter az utolsó másodpercben szerzett kosarat.

36-36 után lényegesen pörgősebben játszott az Olaj, a szerzett labdákból könnyű kosarakat szerzett. A harmadik negyedben jobbára Perry termelte a pontokat. A negyedik negyedben már tizenhat ponttal is vezetett a szolnoki csapat, a nagyváradiak egy 8-0-s etappal próbáltak faragni a különbségen- ez sikerült is nekik, hiszen bár mindkét vezetőedző jelentősen forgatta a pályán lévő ötöseit, a hazaiak végül öt pontra zárkóztak, amiért az ezer néző roppant hálás is volt.

CSM CSU Nagyvárad (román) - Szolnoki Olaj KK 75-80 (20-14, 16-22, 15-27, 24-17)

A Nagyvárad legjobb dobói: N. Milosevics 27, Gajovics 10, Pasalics 9.
A Szolnok legjobb dobói: Perry 28, Tarik 16, Tóth 11.

Szombaton 9.30-tól a Szolnoki Olaj KK nyilvános edzést tart a Körcsarnokban, ezután pedig szurkolói ankét lesz, amelyen már a teljes keret valamennyi játékosa és a szakmai stáb minden tagja ott lesz.
Számítunk a Szurkolókra!

A fénykép a nagyváradi csapat facebook-oldaláról való.

Gutai István
Egylabdás meccsen veszített az Olaj 2017. 11. 19.
Piros-feketék rangadója 2017. 11. 17.
Tovább őrzi veretlenségét az Olaj a bajnokságban 2017. 11. 11.
Közlemény 2017. 11. 10.
Szombaton Budapesten vendégszerepel az Olaj 2017. 11. 10.
Továbbra is a veretlenül a tabella élén az Olaj 2017. 11. 04.
Megyei (talán) rangadó 2017. 11. 03.
A bajnok otthonában győzött a Szolnok 2017. 10. 27.
Újabb Olaj-győzelem a Tiszaligetben 2017. 10. 21.
Az ötödik fordulóban a Paks csapata érkezik a Tiszaligetbe 2017. 10. 20.
Egypontos Olaj-győzelem Szegeden 2017. 10. 14.
Szombaton este Szegeden lép pályára az Olaj 2017. 10. 13.
Az Olaj végig a kezében tartotta a mérkőzést 2017. 10. 07.
Az első hazai bajnoki jön 2017. 10. 06.
Magabiztos Olaj-siker a bajnoki nyitányon 2017. 09. 30.
Pécsen kezdődik számunkra a bajnokság 2017. 09. 29.
Kezdődik a nyolcvanhatodik! 2017. 09. 29.
Elkapni a törököket! 2017. 09. 19.
Nyilvános edzést és szurkolói ankétot tartott a Szolnoki Olaj KK 2017. 09. 17.
Hogy a szurkoló boldog legyen 2017. 09. 08.
Ismerkedési est 2017. 09. 07.
Hétfőn megkezdődik a bérletek árusítása 2017. 08. 29.
A Ligetben készül az Olaj 2017. 08. 18.
NB I. 'A', Szolnoki Olaj - Jászberény 85-58 NB I. 'A', Szolnoki Olaj - Jászberény 85-58
Europe Cup, Szolnoki Olaj - Nizhny Novgorod 97-71 Europe Cup, Szolnoki Olaj - Nizhny Novgorod 97-71
NB I. 'A', Szolnoki Olaj - Atomerőmű 91-86 NB I. 'A', Szolnoki Olaj - Atomerőmű 91-86
Europe Cup, Szolnoki Olaj - Karposh Sokoli 94-73 Europe Cup, Szolnoki Olaj - Karposh Sokoli 94-73
NB I. 'A', Szolnoki Olaj - Sopron 86-64 NB I. 'A', Szolnoki Olaj - Sopron 86-64